0
0

درباره آموزشگام

پخش ویدیو

درباره آموزشگام بیشتر بدانید!

درباره آموزشگام میتوان گفت که آموزشگام مهد تولید آموزش هایی فوق حرفه ای به صورت گام به گام و کاربردی میباشد. تیم آموزشگام با هدف تولید آموزش هایی بی نقص و گام به گام به میدان آمده است. تمام تلاش تیم ما جلب اعتماد و رضایت شماست.
بزرگی میگفت : “برای موفقیت یا اولین باش یا بهترین”؛ ما اولین وب سایت آموزشی کشور نبودیم اما قصد پیشرفت را داریم. لاجرم باید بهترین باشیم. پس با تمام قدرت سعی در ضبط پکیج هایی با بهترین کیفیت و حرفه ای ترین محتوا خواهیم کرد. تمام تلاش خود را میکنیم تا رضایت صد در صد مشتریان و کاربران اموزشگام را جلب کنیم.
آموزشگام از اعتماد و اعتبار کاربران خود سوء استفاده نخواهد کرد. به شما این اطمینان را میدهیم که بهترین مکان برای پیشرفت و حرفه ای شدن را انتخاب کرده اید. کافیست یک بار امتحان کنید تا سالها مشتری و کاربر ما باشید. به آموزشگام خوش آمدید.

درباره آموزشگام و مراحل آغاز به کار :

تیم آموزشگام کار تخصصی خود در زمینه تولید پکیج ها و محتوا های آموزشی به صورت گام به گام را از سال 1399 آغاز کرده است. هر چند این آغاز زیاد هم راحت نبوده. از سال 1397 بنده ( علیرضا احمدی ) به همراه یکی از بهترین توسعه دهندگان لاراول ( امید قلندری ) شروع به پیاده سازی این وبسایت کردیم. در ابتدا نام وبروید برای این برند انتخاب شد اما به مرور زمان و به علت بالا رفتن تجربه فهمیدیم که نام برند نباید محدود کننده کارمان باشد. پس به دنبال یک نام حرفه ای به آموزشگام رسیدیم. از آنجا بود که با هدف تولید آموزش های گام به گام، کار ما آغاز شد. به آموزشگام، مرجع آموزش های گام به گام در زمینه های مختلف خوش آمدید.

هدف اصلی آموزشگام تولید حرفه ای ترین پکیج های آموزشی در سطوح مختلف با ساده ترین شیوه بیان و قابل فهم برای همگان است. بنده علیرضا احمدی مدیر تولید محتوای سایت آموزشگام و عضو هیات مدیره این وبسایت پیش از این، مدرس دوره های کاتلین سایت های فرادرس و دانشجویار بوده ام. اکنون قصد فعالیت در سایتی با مدیریت خودم را داشته و بر روی دوره های مختلف و تخصصی متمرکز شده ام. به شما کاربران همیشگی و دنبال کنندگان پکیج های خودم مژده بهترین، بروز ترین و حرفه ای ترین پکیج های آموزشی رو میدم. 

نکته حائز اهمیت این است که نه تنها خودم سعی در ضبط بهترین و بروز ترین مطالب خواهم کرد، بلکه اجازه تولید آموزشی بدون کیفیت لازم در اموزشگام را نیز نخواهم داد. ارائه یک پکیج آموزشی توسط وبسایت آموزشگام به معنای کیفیت بالا و بروز بودن آن پکیج آموزشی خواهد بود. چرا که مدرسین آموزشگام طی مراحلی سخت و پیچیده مورد آزمایش قرار گرفته و غربال گیری میشوند. هر گاه پکیجی در اموزشگام منتشر شده و مورد رضایت کاربران نباشد، بلافاصله ویرایش یا حذف خواهد شد. پس هدف اصلی آموزشگام، تولید پکیج هایی با کیفیت، داشتن برندی مورد اعتماد و جلب رضایت کاربران میباشد. 

استادان مجرب

نظرات دانشجویان و مشتریان درباره آموزشگام

آموزشگام