0
0

نکته : برای ثبت درخواست مشاوره رایگان در زمینه های غیر تخصصی، از بخش ثبت تیکت یا دایرکت اینستاگرام آموزشگام اقدام کنید.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره :

همه ما در زندگی شخصی یا کاری خود همواره با مشکلات و موانع زیادی رو به رو شده و دست و پنجه نرم میکنیم. در هنگام مواجهه با مشکلات اولین چیزی که به ذهنمان میرسد مشاوره گرفتن از دیگران است. نقش و تاثیر حرف اطرافیان همواره در زندگی انسان ها ملموس و قابل تامل بوده است. اما یک مشاوره نادرست، خواسته یا نا خواسته میتواند تباهی به بار آورد. ( What is Counselling )

بهترین مشاور کیست ؟

بهترین مشاور شخصی میباشد که بالاترین تجربه و دانایی در موضوع مدنظر شما را داشته باشد. ممکن است در زمینه زندگی زناشویی نیاز باشد تا از پدر و مادر یا اقوام مسن تر مشاوره بگیرید. چراکه این افراد تجربه سالها زندگی زناشویی را داشته و به خوبی مشکلات شما را درک میکنند. پس بهتر است درخواست مشاوره خودتان را در زمینه زناشویی از این افراد داشته باشید.

در زمینه نرم افزار و فناوری اطلاعات که اوضاع ممکن است گاها خیلی بدتر از زندگی شخصی شود. دنیای اینترنت، برنامه نویسی، گرافیک، سئو، امنیت و… بسیار پر مانع و پیش بینی نشده هستند. پس همواره سوالات متعدد و زیادی در این حوضه ها میتوانند ذهن شما را به خود مشغول کنند. گاهی آنقدر این سوالات عمیق میشوند که تا پاسخ این سوالات را بدست نیاورید، اجازه ادامه مسیر به خودتان نخواهید داد.

" مَن شاوَرَ الرِّجالَ شارَكَها فی عُقولِها " : كسی كه با بزرگان و صاحب‌ نظران مشورت كند، در حقیقت او با عقل و درایت آنها مشاركت نموده است.

« حضرت علی علیه‌ السلام »

درخواست مشاوره از تیم آموزشگام :

تیم آموزشگام متشکل از افرادی متخصص در زمینه های مختلف نظیر برنامه نویسی، گرافیک، سئو و بهینه سازی، مولد محتوا، راه اندازی کسب و کار، بازاریابی و غیره میباشد. پس درخواست مشاوره از آموزشگام میتواند گزینه ای مناسب در جهت تحقق اهداف کاربران باشد. البته گرفتن مشاوره از دیگران به منظور نادان بودن نیست، بلکه به معنای عدم تجربه در زمینه ای خاص میباشد.

اهمیت درخواست مشاوره :

درخواست مشاوره در زمینه های تخصصی بسیار حائز اهمیت میباشد. به عنوان مثال ممکن است در زمینه شروع برنامه نویسی دچار شک و تردید بین دو گزینه هستید؛ یا ممکن است تصمیم به راه اندازی یک وبسایت یا کسب و کار اینترنتی گرفته اید اما به موفقیت خود در این زمینه اطمینان ندارید. در تمامی این شرایط، نیازمند مشاوری با تجربه در زمینه مد نظر خود خواهید بود.

راه حل چیست ؟

چنانچه در هر زمینه ای، چه برنامه نویسی، چه گرافیک، چه سئو و یا حتی فعالیت در شبکه های اجتماعی و غیره سوالی، ابهامی، تردیدی یا مشکلی دارید، میتوانید روی آموزشگام حساب کنید. ما آماده ایم تا در مسیر موفقیت و تعالی شما همراهتان باشیم و کمکتان کنیم. کافیست از فرم رو به رو درخواست مشاوره خود را ثبت کرده و منتظر برقراری ارتباط از سوی آموزشگام باشید.

نکته : لطفا قبل از درخواست مشاوره در بخش توضیحات تکمیلی، سوالات مهم و اساسی خود را درج کرده تا مشاورین آموزشگام در صورت نیاز، پیش از شروع مشاوره، تحقیقات لازم و بروز را در زمینه پاسخ به ابهامات شما انجام دهند. در ضمن در صورت نارضایتی شما از مشاوره انجام شده و عدم دریافت پاسخ درست در زمینه مدنظر، وجه پرداختی شما به صورت کامل بازگردانده خواهد شد.

فرم درخواست مشاوره تخصصی :

  • لطفا موضوع مشاوره خود را از لیست زیر انتخاب کنید
  • لطفا مدت زمان مورد نیاز خود برای مشاوره را از لیست زیر انتخاب کنید
  • لطفا زمان مدنظر خود برای مشاوره را انتخاب کنید
  • 0 تومان

ارسال تیکت درخواست مشاوره

در صورتی که سوال، ابهام یا نظری در زمینه درخواست مشاوره دارید، لطفا از طریق ثبت تیکت با آموزشگام در میان بگذارید.

ثبت تیکت درخواست مشاوره

با کلیک بر روی دکمه زیر به قسمت ثبت تیکت در پنل کاربری خود ارجاع داده خواهید شد.
ثبت تیکت
آموزشگام