0
0

از طریق فرم پایین میتوانید درخواست مشاوره خود را برای ما ارسال کنید تا ما بتوانیم شما را برای رسیدن به آینده ای روشن هدایت کنیم

درخواست مشاوره :

درخواست مشاوره

همه ما در زندگی شخصی یا کاری خود همواره با مشکلات و موانع زیادی رو به رو شده و دست و پنجه نرم میکنیم. در هنگام مواجهه با مشکلات اولین چیزی که به ذهنمان میرسد این است که ای کاش شخصی وجود داشت که پیش از ما به این مشکلات بر خورد کرده باشد؛ شخصی که این موانع را به بهترین نحو ممکن گذرانده و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد تا از او درخواست مشاوره بجوییم. ( What is Counselling )

در زمینه نرم افزار و فناوری اطلاعات که اوضاع ممکن است گاها خیلی بدتر از زندگی شخصی شود. دنیای اینترنت، برنامه نویسی، گرافیک، سئو، امنیت و… بسیار پر مانع و پیش بینی نشده است. همواره سوالات متعدد و زیادی در این حوضه ها ذهن ما را مشغول میکند. گاهی اینقدر این سوالات عمیق میشوند که تا پاسخ این سوالات را بدست نیاوریم، اجازه ادامه مسیر به خودمان نمی دهیم.

راه حل چیست ؟

چنانچه شما نیز در هر زمینه ای، چه برنامه نویسی، چه گرافیک، چه سئو و یا حتی فعالیت در شبکه های اجتماعی و غیره سوالی، ابهامی، تردیدی یا مشکلی دارید، میتوانید روی آموزشگام حساب کنید. ما آماده ایم تا در مسیر موفقیت و تعالی شما همراهتان باشیم و کمکتان کنیم. کافیست از فرم رو به رو درخواست مشاوره خود را ثبت کرده و منتظر برقراری ارتباط از سوی آموزشگام باشید.

فرم درخواست مشاوره :