0
0

آموزش حلال

آموزش حلال در آموزشگام :

شما نیز ممکن است به دلیل درآمد کم یا محصل بودن، توانایی خرید پکیج های وبسایت آموزشگام را نداشته باشید. در چنین مواقعی ممکن است دست به کارهایی بزنید که مخالف آموزش حلال بوده و حتی برای خودتان هم خوش آیند نیست. به عنوان مثال ممکن است سعی کنید از برخی مراجع غیر قانونی یا شبکه های مجازی که پکیج های وبسایت آموزشگام را منتشر کرده اند استفاده کنید.

با این کار دو اشتباه بزرگ انجام داده اید. اول اینکه تمامی پکیج هایی که در مراجع و شبکه های اجتماعی به صورت غیر قانونی منتشر میشوند، آپدیت نبوده و شما خودتان را درگیر دیدن آموزش هایی میکنید که ممکن است منسوخ شده باشند. دومین خطا این است که شما شروع به یادگیری مطالبی میکنید که دیدن آنها حرام بوده و از نظر شرعی و قانونی مشکل دارد. پس درآمدی که از این مطالب کسب می کنید نیز حرام خواهد بود.

اما فقر و تنگدستی دلیل مناسبی برای رها کردن آرزو ها و اهداف نبوده و نیست. پس تیم آموزشگام هم هرگز کاربران خود را به دلیل درآمد کم، از دیدن آموزش و پیشرفت منع نمیکند.

راه حل چیست ؟

تلاش ما در وب سایت آموزشگام همواره رشد و ارتقاء علاقه مندان به حوضه IT یا فناوری اطلاعات بوده است؛ پس هرگز دوست نداریم که عده ای از علاقه مندان به پیشرفت، به دلیل کمبود بودجه از اهداف خود دست کشیده و منصرف شوند. به همین دلیل راهکار هایی خلق کردیم تا افرادی که مشکلات مالی داشته و قادر به پرداخت هزینه آموزش ها نمیباشند، از این طریق بتوانند آموزش های سایت آموزشگام را به صورت کاملا قانونی و حلال دریافت کنند. پس تعدادی راهکار سنجیده شده در جهت آموزش حلال را میتوانید در ادامه همین مطلب مشاهده کنید.

خواهش ما از شما کاربران گرامی این است که اگر نیازمند واقعی استفاده از این روش ها نیستید، هرگز از این روش های آموزش حلال که برای نیازمندان طراحی شده است استفاده نکنید. چراکه ظرفیت هر کدام از این بخش ها محدود بوده و استفاده کسی که نیازمند نیست، میتواند جلوی استفاده کردن شخصی که واقعا نیازمند و واجد شرایط است را بگیرد؛ که این خود گناهی بزرگ است. ( نه تنها از نظر دینی بلکه از نگاه انسانیت )

1 - کاربران تحت حمایت کمیته امداد یا بهزیستی :

وبسایت آموزشگام در جهت آموزش حلال برای افراد تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی، تخفیفی 50 درصدی را تدارک دیده است. بدین منظور که هر یک از شما کاربران گرامی که تحت حمایت کمیته امداد یا بهزیستی میباشید، میتوانید با تخفیف 50 درصدی، تمامی محصولات در زمینه ای خاص را خریداری کنید. ( به عنوان مثال تمامی دوره های برنامه نویسی موبایل یا دوره های گرافیک ) برای این کار تنها کافیست تا تصویر کارت عضویت کمیته امداد یا بهزیستی را برای پشتیبانی آموزشگام از بخش ثبت تیکت ارسال کنید. پس از بررسی های اولیه و تایید صحت اطلاعات، کد تخفیف 50 درصدی برای شما اعمال خواهد شد.

دقت کنید که در حال حاضر سایت آموزشگام هیچ قراردادی با نهاد های حمایتی همچون کمیته امداد و بهزیستی ندارد. پس این تخفیف 50 درصدی صرفا برای کمک به افراد نیازمند و واجد شرایط میباشد که کاملا بر دوش آموزشگام بوده و هیچ مبلغی از هیچ نهادی در برابر این تخفیف دریافت نمیشود. پس چنانچه شرایط مالی مساعد داشته و قادر به پرداخت هزینه دوره ها میباشید، استفاده از این روش غیر اخلاقی و حرام خواهد بود. چراکه برای ضبط ویدیو ها و پشتیبانی وبسایت تلاش ها و مبالغ زیادی هزینه میشود.

2 - جمع کردن امتیاز و تبدیل آن به درآمد :

در وبسایت آموزشگام قابلیت ویژه ای تحت عنوان امتیاز دهی به کاربران تعبیه شده است. کاربران به روش های متعددی میتوانند به دریافت امتیاز مشغول شوند. روش هایی نظیر بازدید از مطالب سایت، تماشای ویدیو های سایت، بازدید از محصولات و دوره های آموزشی، اشتراک گذاری مطالب وبسایت در شبکه های اجتماعی، دعوت از دوستان برای ثبت نام در سایت، بازدید روزانه از وبسایت آموزشگام، کامنت گذاری و غیره. پس از دریافت امتیاز از طریق روش های نامبرده، میتوانید امتیاز های خود را تبدیل به درآمد کرده و به کیف پول خود اضافه کنید. 

آموزش حلال
همکاری با آموزشگام

3 - همکاری در زمینه تولید محتوا :

کاربران میتوانند در جهت مشاهده آموزش حلال بدون پرداخت هزینه، در زمینه تولید محتوا با آموزشگام همکاری کنند. منتهی این نکته نیز فراموش نشود که تیم آموزشگام به تعداد محدودی تولید کننده محتوا نیاز داشته و قادر به استخدام تعداد نامحدود تولید کننده محتوا نیست. پس عاجزانه درخواست میکنیم چنانچه نیازمند استفاده از این روش نبوده و قادر به پرداخت هزینه آموزش ها هستید، از ثبت درخواست برای تولید محتوا خودداری کنید. چرا که ممکن است حق کسی که واجد شرایط است پایمال شده و حق به حق دار نرسد. در ادامه شاخه های موجود جهت همکاری قید شده است :

- مقاله نویسی و کسب آموزش حلال :

شما میتوانید با نوشتن مقاله های کاربردی و اختصاصی، مبلغی را به عنوان پاداش دریافت کنید. با نوشتن چند مقاله مناسب و جذاب، خواهید توانست پول مورد نیاز برای خرید آموزش های وبسایت آموزشگام را به دست آورید. برای این کار کافیست از طریق صفحه ارسال تیکت درخواست خود را ثبت کنید. پس از پردازش و تایید درخواست، ویدیو های رایگان آموزش مقاله نویسی برای شما فرستاده شده و یک موضوع مناسب نیز بر اساس توانایی شما در نظر گرفته میشود. سپس با نوشتن مقاله ای در رابطه با موضوع تعیین شده، مبلغی به کیف پول شما اضافه خواهد شد.

- تدریس دوره های آموزشی :

ممکن است در میان کاربران آموزشگام، افرادی وجود داشته باشند که توانایی و تخصص خاصی دارند. این افراد با کمی تلاش و تمرین میتوانند در حوضه تخصص خودشان شروع به تولید پکیج های آموزشی نمایند. هر چند تبدیل شدن به مدرسین آموزشگام مراحل زیاد و تست های گوناگونی را شامل میشود اما در نهایت هستند کسانی که بتوانند از این مراحل سربلند خارج شوند. مدرسین در ازای هر ساعت ویدیوی آموزشی، مبلغی را طبق نرخ نامه های مشخص دریافت میکنند. این مبلغ بر اساس موضوع آموزش و جذابیت آن برای کاربران تعیین خواهد شد.

مراحل تایید شدن و پیوستن به مدرسین آموزشگام زیاد پیچیده نیست. کافیست درخواست خود را از طریق صفحه ثبت تیکت برای تیم پشتیبانی آموزشگام ارسال کنید. در این درخواست بایستی حوضه تخصص خود را نیز ذکر کرده و در صورت داشتن سابقه قبلی، رزومه خود را ارسال فرمایید. پس از بررسی های اولیه، تیم پشتیبانی آموزشگام جهت کسب اطلاعات بیشتر با شما ارتباط برقرار خواهند کرد. در صورت تایید شدن اطلاعات توسط تیم پشتیبانی، میتوانید به ضبط پکیج و فروش آن در آموزشگام بپردازید. درآمد حاصل از ضبط پکیج های آموزشی را میتوانید برای خرید سایر پکیج ها استفاده کرده و یا به حساب بانکی خود منتقل کنید.

- ضبط و تدوین ویدیو های آموزشی و انگیزشی :

در صورت داشتن تخصص در زمینه ضبط، ویرایش و تدوین ویدیو های آموزشی میتوانید در این زمینه به عنوان تولید کننده محتوا با آموزشگام همکاری کرده و برای ضبط یا تدوین هر ویدیو، مبلغی را به عنوان پاداش دریافت کنید. ضبط و تدوین ویدیو های آموزشی یا انگیزشی، به منظور تدوین تک ویدیو میباشد. به عنوان مثال شما میتوانید کار با یک نرم افزار موبایل یا ترفند های مختلف یک سیستم عامل را ضبط کرده و به آموزشگام بفروشید. یا حتی میتوانید ویدیویی چند دقیقه ای در ژانر انگیزشی تدوین کرده و در اختیار تیم تولید محتوای آموزشگام قرار دهید. 

هنگام ضبط و تدوین ویدیوها، اختصاصی بودن ویدیو و عدم اشتراک آن در سایر شبکه های مجازی و سایت ها حائز اهمیت خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست نیز میتوانید از بخش ارسال تیکت اقدام به ارتباط با تیم پشتیبانی آموزشگام کنید. در زمینه ضبط و تدوین ویدیو های آموزشی و انگیزشی نیز چندین ویدیوی آموزشی رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. دقت کنید که تیم آموزشگام میتواند ویدیوی ضبط شده توسط شما را تایید یا رد کند. پس چنانچه ویدیویی با محتوای نا مناسب ساخته شد، انتظار تایید نهایی و کسب درآمد نداشته باشید.

- نکات مهم تولید محتوا در جهت آموزش حلال :

به جز بخش تدریس دوره های آموزشی، درآمد حاصل از سایر بخش های تولید محتوا، صرفا برای خرید از وبسایت آموزشگام یا وبسایت های متصل به آموزشگام خواهد بود. بدین منظور که درآمد حاصل از مقاله نویسی و تولید و تدوین ویدیو های آموزشی و انگیزشی قابل انتقال به حساب بانکی نخواهد بود. در ضمن برای چندمین بار متوالی ذکر میشود که تیم آموزشگام به تعداد محدودی تولید کننده محتوا احتیاج داشته و قادر به استخدام تعداد نامحدود از کاربران نخواهد بود. پس جهت جلوگیری از ضایع شدن حق افراد واجد شرایط، در صورتی که قادر به پرداخت هزینه دوره ها هستید، از ثبت درخواست خودداری کنید.

آموزش حلال
آموزش حلال

4 - همکاری در فروش محصولات آموزشگام :

پس از ثبت نام در سایت آموزشگام، در بخش سیستم کسب درآمد و بازاریابی یک لینک تحت عنوان لینک معرفی برای شما ساخته میشود. شما میتوانید این لینک معرفی را کپی کرده و میان دوستان خود به اشتراک بگذارید. سپس هر شخصی که با لینک معرفی شما وارد سایت شده و ثبت نام کند، امتیازی به عنوان پاداش برای شما در نظر گرفته خواهد شد. علاوه بر این امتیاز، 10 درصد مبلغ خرید آن شخص از آموزشگام نیز به کیف پول شما افزوده خواهد شد. به عنوان مثال اگر کاربری با لینک معرفی شما وارد شده و مبلغ 500 هزار تومان خرید انجام دهد، 50 هزار تومان به شما تعلق میگیرد. با این مبلغ میتوانید به خرید پکیج و آموزش حلال بپردازید.

نکته حائز اهمیت در این زمینه آن است که استفاده از این شیوه درآمد زایی برای تمامی کاربران سایت آموزشگام مجاز میباشد. یعنی در این زمینه هیچ محدودیتی وجود نداشته و حتی افرادی که قادر به پرداخت هزینه محصولات میباشند هم برای کاهش هزینه های خود میتوانند از این روش استفاده کنند. پس استفاده از این روش، یک شیوه بسیار مطمئن در جهت آموزش حلال میباشد که درب آن بر روی تمامی کاربران وبسایت آموزشگام گشوده است. پس با کمی بازار یابی و تبلیغ و تعریف و تمجید خواهید توانست در این زمینه نیز موفق به دریافت امتیاز و درآمد شوید.

5 - موضوع آزاد ( پیشنهاد شما ) :

شیوه هایی که تاکنون در جهت آموزش حلال بیان شد، تنها پیشنهادات و ایده هایی بود که توسط تیم تولید محتوای آموزشگام ارائه شده است. اما نکته اینجاست که آموزشگام همواره از پیشنهادات و نظرات سازنده کاربران در جهت بهبود شرایط و روابط استفاده خواهد کرد. پس چنانچه ایده های دیگری در زمینه بهبود آموزشگام، تبلیغ محتوای سایت، ایجاد لینک های مفید برای وبسایت آموزشگام و در نهایت همکاری دو سر برد دارید، میتوانید این ایده ها را از طریق بخش ثبت تیکت با تیم پشتیبانی آموزشگام در میان گذاشته تا بررسی شوند. تیم مدیریتی آموزشگام از هر نوع همکاری مفید و مثمر ثمر در بهبود سایت و زمینه سازی آموزش حلال حمایت خواهد کرد.

آموزش حلال
آموزشگام