0
0

از طریق فرم پایین میتوانید درخواست دوره جدید مدنظر در جهت نیازمندی ها و توانایی های خود را ثبت و اطلاع رسانی کنید.

درخواست دوره

درخواست دوره جدید :

کاربران آموزشگام همواره قادر به درخواست دوره در جهت نیازمندی های خود میباشند. درخواست دوره سبب آگاهی و اطلاع آموزشگام از علاقه و نیاز کاربران خواهد بود. پس چنانچه آموزشی مدنظر شماست که در لیست آموزش های آموزشگام وجود ندارد، حتما از فرم درخواست دوره جدید اقدام به درخواست دوره کرده تا در اسرع وقت به خواسته و میل شما رسیدگی به عمل آید.

دوره های آموزشگام :

دوره های آموزشگام همواره بر اساس نیاز کاربران و بازار کار تهیه و تدوین میگردد. مهم ترین موضوع در ضبط دوره ها، کاربردی بودن دوره مدنظر برای کاربران وب سایت میباشد. پس بخش درخواست دوره نیز در جهت آگاهی به نیازمندی های کاربران تهیه شده است. درضمن تمامی دوره های آموزشگام با نظارت دقیق انتخاب شده و دارای بالاترین کیفیت، بیان شیوا، توضیح صریح و مطابق نیاز بازار کار میباشند.

رسالت آموزشگام :

هدف اصلی و رسالت آموزشگام همواره تولید آموزش های گام به گام در زمینه های مختلف بوده است. گام به گام بودن آموزش ها به این معناست که هر کاربری با هر سطح مهارتی از قدم 0 بتواند به قدم 100 رسیده و در زمینه مد نظر خود تبدیل به یک متخصص حرفه ای شود. پس قابل درک است که مهمترین بخش در وبسایت آموزشگام، بخش گام های یادگیری میباشد.

گرفتن مشاوره از آموزشگام :

چنانچه در زمینه درخواست دوره جدید مردد بوده و یا هنوز نمیتوانید تصمیم قاطعی برای زمینه فعالیت خود بگیرید، میتوانید از طریق بخش درخواست مشاوره از آموزشگام، اقدام به گرفتن مشاوره از متخصصین آموزشگام کنید. تیم مشاوره آموزشگام قطعا به بهترین نحو ممکن شما را به سوی هدف اصلی و مورد علاقه تان هدایت خواهند کرد.

نکته : برگزاری یک دوره مجازی شامل صرف وقت و هزینه های زیادی میباشد؛ در نتیجه هر چقدر دوره درخواستی شما پر طرفدار تر باشد، سریع تر تدوین و تهیه خواهد شد. پس همواره تهیه و تدوین دوره هایی که بیشتر مورد نیاز کاربران هستند، در اولویت قرار خواهد داشت. 

فرم درخواست دوره جدید :

در حال بارگیری

آموزشگام را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

آموزشگام