0
0
100% تخفیف

سورس چاپ انواع الگو های ستاره ای

12,000 تومان رایگان!

کافیست تعداد سطر و الگوی نمایش را مشخص کنید تا دقیقا همان الگوی ستاره ای مدنظر شما تولید گردد. این سورس با زبان PHP نوشته شده است.

چاپ الگو های ستاره ای :

شاید بارها به فکر چاپ الگو های ستاره ای افتاده باشید. الگو هایی که به عنوان مثال یک مثلث را با تعدادی ستاره ایجاد کنند. حتی در بسیاری از مواقع، چاپ چنین الگو هایی میتواند پروژه ای دانشجویی باشد. با اینکه چاپ الگو های ستاره ای به نظر کاری راحت و آسان می آید اما آنچنان هم ساده و مختصر نیست. برای همین بسیاری از افراد در چاپ چنین الگو هایی با مشکل مواجه میشوند.

سورس چاپ الگو های ستاره ای :

برای رفع مشکل کاربران و برنامه نویسانی که قصد ایجاد الگو های ستاره ای را دارند، تیم آموزشگام اقدام به نوشتن سورس کدی برای طراحی این الگو ها کرد. شما با استفاده از این سورس کد قادر به طراحی الگو های مختلف ستاره ای خواهید بود. کافیست تعداد سطر و الگوی نمایش را مشخص کنید تا دقیقا همان الگوی ستاره ای مدنظر شما ایجاد و تولید گردد. این سورس با زبان PHP نوشته شده است.

الگو های ستاره ای

دانلود رایگان سورس چاپ الگوی ستاره ای :

سورس چاپ الگوی ستاره ای به صورت کاملا رایگان در اختیار علاقه مندان و کاربران وبسایت آموزشگام قرار گرفته است. برای دانلود این سورس کافیست این محصول رایگان را به سبد خرید خود اضافه کرده و خریدتان را نهایی کنید. پس از نهایی شدن خرید، در داشبورد کاربری خود و از بخش دانلود های من، به این سورس دسترسی داشته و قادر به دانلود این فایل خواهید بود.

خوب امیدوارم که حال دلتون خوب باشه.

به امید روزای بهتر…

آموزشگام را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نقد و بررسی‌ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سورس چاپ انواع الگو های ستاره ای”

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اطلاعات فروشنده

دوره آموزش الگوریتم و فلوچارت

در دوره رایگان آموزش الگوریتم و فلوچارت سایت آموزشگام، به یادگیری عمیق و تخصصی الگوریتم نویسی و طراحی فلوچارت میپردازیم.
115 علیرضا احمدی
رایگان!
شرکت در دوره

گرافیک برای برنامه نویسان

دوره گرافیک برای برنامه نویسان حاوی تمامی نکات گرافیکی مورد نیاز برنامه نویسان و نیز آموزش ویرایش تصاویر در جهت کار های برنامه نویسی میباشد.
55 علیرضا احمدی
120,000 تومان
شرکت در دوره
آموزشگام