0
0
100% تخفیف

سورس صفحه Splash Screen به زبان کاتلین

13,000 تومان رایگان!

صفحه Splash Screen یکی از جذاب ترین و اساسی ترین صفحات در هنگام پیاده سازی یک نرم افزار میباشد. کاربران و کارفرمایان علاقه خاصی به صفحه Splash Screen دارند.

کاربرد صفحه Splash Screen :

صفحه Splash Screen یکی از جذاب ترین و اساسی ترین صفحات در هنگام پیاده سازی یک نرم افزار میباشد. کاربران و کارفرمایان علاقه خاصی به صفحه Splash Screen دارند؛ چراکه آنها در استفاده از نرم افزار های مختلف، همواره شاهد به کار برده شدن این صفحه توسط برنامه نویسان بوده اند. پس حال که جامعه هدف ما با چنین صفحاتی وفق پیدا کرده اند، ما نیز بایستی در نرم افزار خود از صفحه اسپلش اسکرین استفاده کنیم.

Splash Screen چیست ؟

صفحه Splash Screen اولین صفحه هنگام ورود به یک نرم افزار میباشد. در صفحه اسپلش اسکرین اطلاعاتی از برند مد نظر یا لگوی نرم افزار به همراه نامی از نرم افزار پیش رو نمایش داده میشود. روند نمایشی این اطلاعات معمولا به صورت متحرک به همراه پخش موسیقی میباشد. قطعا نمایش چند ثانیه ای لگو و نام نرم افزار با انیمیشن های جذاب و پخش صدای مطلوب هنگام باز کردن یک نرم افزار میتواند کمک شایانی برای برند سازی باشد.

سورس صفحه Splash Screen :

سورس پیش رو شامل کد نویسی صفحه Splash Screen در نرم افزار اندروید استودیو و با استفاده از زبان کاتلین میباشد. در این سورس چند متن به همراه لگوی مربوطه با انیمیشن های جذابی وارد صفحه میشوند. حال پس از نمایش 7 ثانیه ای، صفحه Splash Screen بسته شده و کاربر به صفحه اصلی برنامه منتقل میشود. خط به خط کد های نوشته شده در سورس با کامنت های فارسی توضیح داده شده است.

اهمیت استفاده از صفحه Splash Screen :

قرار دادن صفحه اسپلش اسکرین در ورودی نرم افزار، مسبب افزایش برند سازی و آشنایی کاربران با نام و لگوی مدنظر خواهد بود. صفحه اسپلش اسکرین علاوه بر برند سازی سبب افزایش جذابیت و زیبایی نرم افزار شما نیز خواهد شد. پس در طراحی صفحه اسپلش اسکرین دقت کافی را برای جذاب تر کردن و زیبا سازی این صفحه به خرج دهید. رنگ بندی صفحه اسپلش اسکرین نیز باید تبلوری از رنگ های اصلی نرم افزار شما باشد.

splash screen
اسپلش اسکرین

ویژگی های سورس Splash Screen :

 • کد نویسی به زبان کاتلین
 • کاملا آپدیت شده و بدون خطا
 • پیاده سازی انیمیشن برای ورود view ها
 • استفاده از کلاس Animation
 • پخش صوت با استفاده از کلاس Media Player
 • کار با Life Cycle و متوقف کردن موزیک در هنگام بسته شدن نرم افزار
 • کار با کلاس Handler در جهت ایجاد وقفه
 • کار با کلاس Intent و جا به جایی میان اکتیویتی ها
 • توضیحات کامنت شده کد ها به زبان فارسی
 • طراحی جذاب
 • استفاده از متد finish
 • استفاده ساده
 • قابلیت تغییر و شخصی سازی آسان

طریقه استفاده از سورس :

پس از افزودن سورس Splash Screen به سبد خرید و نهایی کردن خرید، قادر به دانلود فایل فشرده حاوی سورس کد خواهید بود. بعد از دانلود فایل و استخراج آن از حالت فشرده، یک پوشه تحت عنوان Splash Screen برای شما نمایان خواهد شد. حال بایستی نرم افزار اندروید استودیو را اجرا کنید؛ در این مرحله کافیست به یک vpn قابل اطمینان متصل شده و از گزینه file و بخش open پوشه Splash Screen را انتخاب کنید. منتظر بمانید تا gradle به درستی دانلود و سینک شود. تبریک! سورس آماده استفاده است. 

نکته : از آنجایی که کشور ایران مورد تحریم گوگل میباشد، دانلود درست گردل و سینک شدن آن ارتباط مستقیم با vpn شما خواهد داشت. اما چنانچه در زمینه استفاده از سورس کد به مشکل خاصی برخورد کردید، میتوانید از بخش ثبت تیکت مشکل خود را بیان کنید. تیم پشتیبانی آموزشگام در اسرع وقت به تیکت شما رسیدگی کرده و در جهت رفع خطاهای موجود، به شما کمک خواهند کرد.

خوب امیدوارم که حال دلتون خوب باشه.

به امید روزای بهتر…

آموزشگام را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نقد و بررسی‌ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سورس صفحه Splash Screen به زبان کاتلین”

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اطلاعات فروشنده

سورس ایجاد اکتیویتی Full Screen

با استفاده از کد هایی که در سورس Full Screen کردن اکتیویتی وجود دارند، شما قادر به پیاده سازی یک اکتیویتی تمام صفحه برای انواع گوشی ها خواهید بود.
4
9,000 تومان رایگان!
دریافت محصول

دوره شروع برنامه نویسی

در دوره شروع برنامه نویسی سایت آموزشگام، با زمینه های مختلف برنامه نویسی و ویژگی ها، معایب و بازار کار هر کدام از آنها آشنا می شویم.
283 علیرضا احمدی
100,000 تومان رایگان!
شرکت در دوره
آموزشگام