0
0
علیرضا احمدی

علیرضا احمدی

درباره علیرضا احمدی : بنده علیرضا احمدی هستم توسعه دهنده فول استک نرم افزار، مدیر تولید محتوای وب سایت آموزشگام و مسلط به زبان‎ های برنامه نویسی جاوا، کاتلین، سی شارپ، PHP و جاوا اسکریپت؛ متخصص برنامه نویسی اندروید و دارای سابقه طراحی سایت با Css و Html. در حیطه گرافیک رایانه ای نیز قادر به رفع نیاز های خودم هستم و با نرم افزار های گرافیکی نظیر فتوشاپ، ایلاستریتور، افتر افکت و پریمیر آشنایی داشته و کار کردم. فعالیت علیرضا احمدی در حوضه تدریس : من عاشق آموزش دیدن و آموزش دادن هستم. از همین جهت مدرس دوره های کاتلین […]

  • بیوگرافی
  • دوره ها

درباره علیرضا احمدی :

بنده علیرضا احمدی هستم توسعه دهنده فول استک نرم افزار، مدیر تولید محتوای وب سایت آموزشگام و مسلط به زبان‎ های برنامه نویسی جاوا، کاتلین، سی شارپ، PHP و جاوا اسکریپت؛ متخصص برنامه نویسی اندروید و دارای سابقه طراحی سایت با Css و Html. در حیطه گرافیک رایانه ای نیز قادر به رفع نیاز های خودم هستم و با نرم افزار های گرافیکی نظیر فتوشاپ، ایلاستریتور، افتر افکت و پریمیر آشنایی داشته و کار کردم.

فعالیت علیرضا احمدی در حوضه تدریس :

من عاشق آموزش دیدن و آموزش دادن هستم. از همین جهت مدرس دوره های کاتلین در وبسایت های فرادرس و دانشجویار بوده و بیش از 200 ساعت ویدیوی آموزشی منتشر شده در بستر اینترنت دارم. از نظر من و برای من، لذتی که در آموزش دادن وجود دارد، خیلی بیشتر از لذت سینما و تئاتر است. حس میکنم هدف من در زندگی آموزش دادن به دیگران و تولید محتوای آموزشی میباشد؛ زیرا تنها فعالیتی که میتواند سبب رضایت کامل من شود، همین آموزش دادن است.

شاید در شبانه روزی که 24 ساعت دارد، چیزی حدود 15 ساعت را مشغول به کار کردن باشم. اما نکته اینجاست که 14 ساعت از این 15 ساعت کار، صرف آموزش دادن به دیگران میشود. حال چه آموزش های مجازی و آنلاین، چه آموزش های حضوری و خصوصی و چه ضبط پکیج های آفلاین برای وبسایت های مختلف. البته باید در نظر داشت که هر کلاس یا پکیج آموزشی که تدریس میشود، سبب ارتقا فهم و تسلط مدرس به زمینه مدنظر نیز خواهد شد.

نقش علیرضا احمدی در وبسایت آموزشگام :

از آنجایی که من عاشق آموزش دادن هستم و کل زمان کاری خود در شبانه روز را صرف تدریس میکنم، بدیهی است که به تولید محتوا برای یک وبسایت آموزشی علاقه زیادی داشته باشم. آموزشگام این زمینه را فراهم کرد تا به خواسته خودم برسم. در واقع آموزشگام ایده ای بود که اکنون تمام انرژی و وقت من در شبانه روز را به خود اختصاص داده است. اکنون مدیر تولید محتوای وبسایت آموزشگام بوده و پکیج های متنوع و مختلفی در زمینه های برنامه نویسی و گرافیک را در این وبسایت منتشر میکنم.

هدف علیرضا احمدی :

همیشه یکی از بزرگترین اهداف من، ایجاد یک منبع غنی از آموزش های گام به گام در زمینه های مختلف بوده است. گام به گام بودن این آموزش ها بدین معنی خواهد بود که هر شخص با هر سطحی از دانش بتواند به صورت قدم به قدم با این آموزش ها سازگار شده و از شخصی کاملا مبتدی و آماتور، به شخصی حرفه ای و متخصص تبدیل شود. با وجود یک همچین منبع کاملی، هر کدام از علاقه مندان به زمینه های مختلف کامپیوتری، قادر به متخصص شدن و ورود به بازار کار خواهند بود.

اکنون در وبسایت آموزشگام، فرصت ایجاد کردن این منبع بزرگ و غنی را دارم. پس به امید خدا، با تلاش و همت خودم و کمک کاربران و علاقه مندانی که تنها هدفشان پیشرفت و تعالی میباشد، به زودی این منبع بزرگ ساخته خواهد شد. در این مسیر سخت و پر مانع به کمک تک تک علاقه مندان و دست اندر کاران این حوضه نیاز خواهم داشت. پس چنانچه شما هم مایل به یاری من در تحقق این هدف بزرگ هستید، میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با من در ارتباط باشید.

راه های ارتباط با علیرضا احمدی :

مهارت های علیرضا احمدی :

برنامه نویسی اندروید 99%
زبان کاتلین 98%
زبان جاوا 90%
پلتفرم فلاتر 80%
تولید محتوا و بازاریابی 80%
سئو و بهینه سازی موتور جستوجو 70%
طراحی و گرافیک 70%
طراحی و توسعه وب 60%
#C و بازی سازی 50%
شبکه و امنیت 40%

دوره آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین (2022)

دوره آموزش برنامه نویسی اندروید 2022، دوره ای جامع و کامل در جهت شروع و حرفه ای شدن در زمینه برنامه نویسی اندروید با استفاده از زبان کاتلین میباشد.
84 علیرضا احمدی
580,000 تومان
شرکت در دوره

گرافیک برای برنامه نویسان

دوره گرافیک برای برنامه نویسان حاوی تمامی نکات گرافیکی مورد نیاز برنامه نویسان و نیز آموزش ویرایش تصاویر در جهت کار های برنامه نویسی میباشد.
55 علیرضا احمدی
120,000 تومان
شرکت در دوره

دوره شروع برنامه نویسی

در دوره شروع برنامه نویسی سایت آموزشگام، با زمینه های مختلف برنامه نویسی و ویژگی ها، معایب و بازار کار هر کدام از آنها آشنا می شویم.
283 علیرضا احمدی
100,000 تومان رایگان!
شرکت در دوره

دوره آموزش الگوریتم و فلوچارت

در دوره رایگان آموزش الگوریتم و فلوچارت سایت آموزشگام، به یادگیری عمیق و تخصصی الگوریتم نویسی و طراحی فلوچارت میپردازیم.
109 علیرضا احمدی
رایگان!
شرکت در دوره
آموزشگام