0
0
علیرضا احمدی

علیرضا احمدی

علیرضا احمدی : بنده علیرضا احمدی هستم توسعه دهنده اندروید، مدیر تولید محتوای وب سایت Amozeshgam و مسلط به زبان های برنامه نویسی جاوا، کاتلین، سی شارپ و PHP و نیز سابقه طراحی سایت با Css و Html. مدرس دوره های کاتلین وب سایت های فرادرس و دانشجویار. حدود 4 سال هست که به صورت حرفه ای در زمینه برنامه نویسی اندروید فعالیت میکنم. از کودکی عاشق آموزش دیدن و آموزش دادن بودم. لذتی که در آموزش دادن میبرم خیلی بیشتر از لذت سینما و تئاتر و جاهای دیگه است. حس میکنم هدف من در زندگی آموزش دادن به دیگرانه. یکی […]

  • بیوگرافی
  • دوره ها

علیرضا احمدی :

بنده علیرضا احمدی هستم توسعه دهنده اندروید، مدیر تولید محتوای وب سایت Amozeshgam و مسلط به زبان های برنامه نویسی جاوا، کاتلین، سی شارپ و PHP و نیز سابقه طراحی سایت با Css و Html. مدرس دوره های کاتلین وب سایت های فرادرس و دانشجویار. حدود 4 سال هست که به صورت حرفه ای در زمینه برنامه نویسی اندروید فعالیت میکنم. از کودکی عاشق آموزش دیدن و آموزش دادن بودم. لذتی که در آموزش دادن میبرم خیلی بیشتر از لذت سینما و تئاتر و جاهای دیگه است. حس میکنم هدف من در زندگی آموزش دادن به دیگرانه.

یکی از آرزوهایی که همیشه داشتم این بوده که بتونم یه منبع غنی آموزشی ایجاد کنم تا علاقه مندان به زمینه های مختلف کامپیوتری بتونن خیلی راحت به درآمد برسن. البته منبع آموزشی کم نیست اما منابعی که بتونن ما رو در رسیدن به یک تخصص همراهی کنن خیلی کمه؛ اونقدر کم که میتونم بگم نزدیک به صفر هست. نکنه نا امید کننده اینه که هستند منابعی که ادعای آموزش تخصصی میکنن اما با یک بار اعتماد به این منابع، از هر چی منبع هست زده میشیم. من هم خودم در این بازار پر تبلیغات و پر ادعا حضور داشتم و کاملا درکتون میکنم.

خلاصه اینکه بعد از مدتها تلاش الان این فرصت رو دارم تا آرزوی خودم رو به واقعیت مبدل کنم. پس در سایت آموزشگام تمام سعی خودمو میکنم تا با تولید حرفه ای ترین، گام به گام ترین و بروز ترین آموزش ها در حوضه های مختلف، گام هایی استوار در مسیر رسیدن به هدف دیرینه خودم بردارم. این نوید رو بهتون میدم که آموزشی بدون کیفیت، بدون اعتبار و بدون ارزش در سایت آموزشگام نمیبینید. حالا چه اون آموزش رو خودم ضبط کرده باشم و چه هر مدرس عزیز دیگه ای. ازین به بعد به جای سر در گم بودن، کافیه به گام های یادگیری آموزشگام برین و بدون فوت وقت شروع به یادگیری، پیشرفت و حرفه ای شدن کنید.

رزومه علیرضا احمدی رو میتونید از اینجا دانلود کرده و بررسی کنید.

مهارت های علیرضا احمدی :

کاتلین 90%
جاوا 80%
فلاتر 75%
طراحی و توسعه وب 60%
#C و بازی سازی 55%
شبکه و امنیت 40%
طراحی و گرافیک 30%

دوره آموزش برنامه نویسی اندروید با کاتلین 2021

دوره آموزش اندروید 2021 از آموزشگام، دوره ای جامع و کامل در جهت شروع و حرفه ای شدن در زمینه برنامه نویسی اندروید با استفاده از زبان کاتلین میباشد.
16 علیرضا احمدی
380,000 تومان
شرکت در دوره

گرافیک برای برنامه نویسان

دوره گرافیک برای برنامه نویسان حاوی تمامی نکات گرافیکی مورد نیاز برنامه نویسان و نیز آموزش ویرایش تصاویر در جهت کار های برنامه نویسی میباشد.
5 علیرضا احمدی
80,000 تومان
شرکت در دوره

دوره شروع برنامه نویسی

در دوره شروع برنامه نویسی سایت آموزشگام، با زمینه های مختلف برنامه نویسی و ویژگی ها، معایب و بازار کار هر کدام از آنها آشنا می شویم.
20 علیرضا احمدی
50,000 تومان
شرکت در دوره

دوره آموزش الگوریتم و فلوچارت

در دوره رایگان آموزش الگوریتم و فلوچارت سایت آموزشگام، به یادگیری عمیق و تخصصی الگوریتم نویسی و طراحی فلوچارت میپردازیم.
54 علیرضا احمدی
رایگان!
شرکت در دوره